O kampanii zdrowy plecak

Przeciążone i nieprawidłowo noszone tornistry i plecaki szkolne są jednym z głównych czynników wpływających na występowanie wad postawy i bólu kręgosłupa u dzieci.

Kampania Zdrowy Plecak ma na celu uświadomienie, jak wiele możemy zrobić jako rodzice, aby temu zapobiegać.

Dzięki wsparciu znanej i cenionej ekspertki – dr Elżbiety Binek – pokazujemy, na co zwracać uwagę przy wyborze plecaka i tornistra oraz dostarczamy cenną wiedzę, jak należy je prawidłowo użytkować, aby było to zdrowe i bezpieczne dla dzieci.

Pomysłodawcą kampanii edukacyjnej Zdrowy Plecak jest znana z produkcji wysokiej jakości artykułów szkolnych – firma St. Majewski – producent plecaków LOOZZ oraz tornistrów LOOZZ .

Barbara Pikos
kierownik działu marketingu, St. Majewski

Wybierając nowoczesny, zdrowy i bezpieczny dla dziecka plecak lub tornister, nie trzeba iść na kompromisy. Projektując plecaki LOOZZ i tornistry LOOZZ postawiliśmy na modną grafikę i lubianą przez dzieci kolorystykę. Funkcjonalny kształt, praktyczne rozwiązania i intuicyjna organizacja wnętrza to także plusy, które podnoszą komfort użytkowania.

Dokładamy najwyższych starań, aby nasze wyroby spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa i standardy jakościowe. Produkcja akcesoriów szkolnych odbywa się w sposób kontrolowany pod nadzorem jednostek certyfikujących, miedzy innymi INTERTEK, REACH. Stąd konsument może mieć pewność, że plecaki LOOZZ i tornistry LOOZZ są wytrzymałe i nie zawierają niebezpiecznych substancji tj. kadmu, ołowiu, ftalanów, związków WWA.

Nasze plecaki dzieci noszą z przyjemnością, a rodzice są spokojni, że zapewniają swoim pociechom bezpieczny start w nowy rok szkolny.

dr nauk med. Elżbieta Binek
fizjoterapeuta dziecięcy

Cieszę się, że mogę wziąć udział jako ekspert w kampanii Zdrowy Plecak. Będąc fizjoterapeutą wiem, jak ważne jest uświadomienie rodzicom, dzieciom, nauczycielom i wszystkim zainteresowanym, jak powszechnym problemem są wady postawy wśród dzieci.

W swojej pracy niemal codziennie obserwuję, że wielu problemów zdrowotnych można w bardzo prosty sposób uniknąć, wybierając zdrowy plecak lub tornister dla dziecka, dbając o jego prawidłowe użytkowanie i ucząc dzieci dobrych nawyków.

Wierzę, że dzięki kampanii Zdrowy Plecak wszyscy zrobimy krok w dobrą stronę, a skorzystają na tym nasze dzieci. Plecaki LOOZZ i tornistry LOOZZ spełniają wymogi zdrowego plecaka, dlatego mogę je zarekomendować jako dobry i bezpieczny wybór.

PONAD 130 LAT TRADYCJI I TROSKI O JAKOŚĆ

Gwarantem jakości, bezpieczeństwa, funkcjonalności i wyszukanego wzornictwa produktów LOOZZ jest firma St. Majewski, która od 135 lat produkuje artykuły szkolne. Jako ekspert i lider w branży doskonale zna potrzeby ucznia i oczekiwania rodzica. Na jej wyrobach, takich jak kultowe kredki Bambino czy zeszyty Unipap, wychowały się pokolenia Polaków. Zaufali jej liczni globalni licencjodawcy m. in Disney, Mattel, Hasbro, National Geographic, na których licencjach produkowane są od lat plecaki, tornistry, artykuły plastyczne i papiernicze St. Majewski. Firma ma swoich odbiorców i fanów zarówno w kraju, jak i za granicą.